Tivibu Ekim Ayında Yeni Filmler ve Programlarla İzleyicilerle Buluşuyor

Tivibu, ekim ayında aksiyondan komediye farklı türde özel yapımları izleyicilerle buluştururken, “Top Gun: Maverick” ve “Galaksinin Koruyucuları 3” filmlerini platforma dahil etti.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, Tivibu, ekim ayında da birbirinden özel içerikleri seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor.

Bu ay platforma dahil olan filmler arasında James Gunn’un yönetmenliği üstlendiği “Galaksinin Koruyucuları 3” ile Joseph Kosinski’nin yönetmenliğinde çekilen “Top Gun: Maverick” filmleri seyircilerin beğenisine sunuldu.

Tivibu Film klasöründe ekim ayında sevilen animasyon filmi “Tim, Tim, Timsah” seyircilerle buluşuyor. En yeni filmleri izleyicilerle buluşturan Tivibu’nun klasöründe “Küçük Beyaz Yalan” ve “Karlar Kralı Norm 2” gibi filmler de bulunuyor.

Dizi tutkunlarından tam not alan serileri izleyicilerle buluşturan Tivibu, bu klasörde 2023’ün başarılı yapımlarından “Lucky Hank” ile “Six Four” dizilerini seyircilerin beğenisine sunuyor.

BBC’nin sevilen belgeselleri Tivibu Belgesel klasöründe

Birçok belgesel içeriğini her ay ekranlara getiren Tivibu, ekimde BBC’nin en çok izlenen belgesellerinden “Kuzey Atlantik: Dipsiz Okyanus ve Değişen Dünyamız” yapımlarını platforma dahil ediyor.

Eğlence, yarışma, doğa, gezi, yemek, sağlık, estetik, moda, mimari dekorasyon, teknoloji, inovasyon, girişimcilik, extreme sporlar gibi geniş bir yelpazede programların yer aldığı Tivilife’ta ekim ayında birbirinden eğlenceli yapımlar izleyicilerle buluşuyor. Tivilife’ın iddialı programlarından “Tatlı Rekabet” ile Türkiye’de ilk kez bir tatlı yarışması ekrana geliyor.

Kanalda yayınlanacak bir diğer yapım olan “Hayatın İyi Hali”nde sunucu Başak Koç hayatı güzelleştiren projelerin sahiplerini konuk ediyor. Sosyal sorumluluğu kendine vazife olarak gören konukların yer aldığı programda bazen insan hikayeleri, bazen doğa, bazen de projeler konuşuluyor.

Sağlıklı yaşamın kurallarının anlatıldığı “Evinize Sağlık” ekim ayında Tivilife’ta izleyicilerle buluşan programlar arasında yer alıyor.

Kaynak: AA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx