Sıla Türkoğlu’nun Eski Hali Herkesi Şoke Etti: Hayranları Tanımakta Güçlük Çekti

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin başrol oyuncularından Sıla Türkoğlu’nun yıllar önceki kilolu ve estetiksiz hali ortaya çıktı. İşte detaylar…

Kendisi gibi oyuncu olan Alp Navruz ile güzel bir aşka yelken açan Sıla Türkoğlu, yıllar önceki halini gören hayranları tanımakta güçlük çekti.

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğukan Güngör ile başrolü paylaşan Sıla Türkoğlu, başarılı oyunculuk performansının yanı sıra verdiği pozlarla da sık sık adından söz ettiriyor.

Türkoğlu’nun herkesten sakladığı sır gibi fotoğrafı ortaya çıktı.

Şimdilerde güzelliği ve kusursuz fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Sıla Türkoğlu’nun yıllar önceki kilolu halini gören takipçileri tanımakta zorlandı. Dudaklarına dolgu yaptırdığı ve fazla kilolarından kurtulan oyuncunun bir de çene dolgusu yaptırdığı ileri sürüldü. 24 yaşındaki oyuncunun yıllar içinde saç kesimi de değiştirdiği dikkatlerden kaçmadı.

İşte Sıla Türkoğlu’nun estetiksiz hali:

Tanımayanlar için Sıla Türkoğlu kimdir?

Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu olan Sıla Türkoğlu lise döneminde eş zamanlı olarak oyunculuk eğitimi almaya başladı ve henüz lise öğrencisiyken setlerde yer aldı. 2018 yılında rol aldığı Ağlama Anne dizisiyle ekran macerasına başlayan Türkoğlu, 2019’da Yemin dizisinde Suna karakterini, Eylül 2020’de Kanal 7’de yayımlanmaya başlayan Emanet dizisinde Seher karakterini canlandırdı. Temmuz 2022’de yayınlanan 416. bölümüyle Emanet dizisinden ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx