‘Toplu istifa’ argümanı gündem oldu: AKP Ağrı Vilayet Lideri Özyolcu haberleri yalanladı

AKP Ağrı Vilayet Teşkilatı yöneticilerinin toplu bir halde istifa ettiği, istifaların durdurulması için ortalarında AKP Ağrı Belediye lideri Savcı Sayan’ın da olduğu bir heyetin AKP Genel Merkezi’ne gittiği ileri sürüldü.

AKP Ağrı Vilayet Lideri Halil Özyolcu iddiayı bir açıklama yaparak yalanladı. Özyolcu, yaptığı yazılı açıklamada, “göreve başladıkları günden bugüne kadar kentte birçok yatırımın gelmesine öncülük ettiklerini ve bunun için vakit zaman bakanları ziyaret ettiklerini” belirtti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın yakın vakitte kente gelmesiyle adliye binasının yapılacağı yerin kararlaştırıldığını aktaran Özyolcu, şunları kaydetti:

“AK Parti Genişletilmiş Vilayet Liderleri Toplantısı’nda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Diyadin, Taşlıçay, Eleşkirt, Hamur ve Tutak ilçelerimize doğal gazın verilmesi talebinde bulunmuştuk. Bu bağlamda Cumhurbaşkanımızın talimatıyla 28 Haziran’da Güç ve Olağan Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez ile yaptığımız görüşmede bu ilçelerimize doğal gazın verilmesi muştusunu aldık. Fakat Ağrı vilayetimizde dedikodu üretip spekülasyon ve palavra haberler peşinde olanlar da mevcutturlar. Gerçekten bugün uydurdukları haberlerle, AK Parti Ağrı vilayet teşkilatının istifa ettiğini söylemişler. Bu palavra bir haberdir. Bu iftiradır, onlar palavra ve iftiralarıyla baş başa kalsınlar. Bizler ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde millete hizmet için yolumuza devam ediyoruz. Durmak yok yola devam.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.