Sony yeşil ışık yaktı: Andrew Garfield geri mi dönüyor?

Sony Pictures, 2018’deki ‘Venom‘ ve 2021’deki ‘Venom: Let There Be Carnage‘ serisinin ardından önemli bir başarı yakaladı. En son Spider-Man: No Way Home’un jenerik sonrası sahnelerinde ortaya çıkan Venom için heyecan verici haber geldi.

Şirket, Venom serisinin üçüncü filminin geleceğini resmen duyurdu. Geçtiğimiz yıl pandemiye rağmen başarılı bir gişe yapan Venom: Let There Be Carnage’in ardından bu haber, hayranları sevindirdi.

Super Mario’nun animasyon filmi ertelendi! İşte yeni tarih

Venom 3’te Andrew Garfield Spider-Man olarak dönebilir

1 Ekim’de vizyona giren Venom: Let There Be Carnage, 480 milyon doları aşan bir gişe hasılatı ile ABD’de yılın en yüksek hasılatını yapan ikinci film oldu. Bu seri, Kelly Marcel‘in yazdığı senaryo Andy Serkis tarafından yönetildi.

Venom 3 haberi ilk olarak yapımcı Amy Pascal tarafından doğrulandı. Bunun ardından Sony, Venom’un üçünü filmini, CinemaCon etkinliğinde resmen duyurdu. Tom Hardy’nin başrol olduğu filmin üçüncü seride olup olmayacağı hakkında ise henüz bir bilgi yok.

http://beynelmilel.net/wp-content/uploads/2022/04/sony-yesil-isik-yakti-andrew-garfield-geri-mi-donuyor-6267cd92aa544.jpg

Şirketin Venom 3’ü duyurması, kendi Spider-Man evrenini genişletme planı olduğunu da gösteriyor. Yeni filmin duyurulmasıyla birlikte hayranlar tarafından teoriler de ortaya çıktı.

Birçok kişiye göre Spider-Man: No Way Home ile birlikte kostümüne geri dönen Andrew Garfield, Venom 3 filminde Spider-Man olarak yer alabilir. Bunların dışında filmin yönetmeni, senaryosu ve oyuncu kadrosu hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor.

Peki, siz Venom 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda veya SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.