Onur Zerey’in ismi Timsah Park’ta yaşayacak

Geçtiğiniz aylarda sıhhat meseleleri sebebiyle hayatını kaybeden Bursaspor tribünlerinin sevilen taraftarı Onur Zerey’in ismi Timsah Park’ta D4 nolu kapıya verildi.

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Bursaspor’un sevilen taraftarı Onur Zerey ismi artık Timsah Park’ta yaşayacak. Yeşil-beyazlı tribünlerin koreografilerindeki baş mimarı olan Onur Zerey’in ismi düzenlenen merasim ile Timsah Park Stadı D4 nolu kapıya verildi.

Kapının açılış merasimine Lider Ömer Furkan Banaz, idare şurası üyeleri; Sinan Topuk, Mehmet Zahit Yanar, Şaban Hür, Zerey ailesi, Bursaspor Vakfı Lideri Ali Ademoğlu ve taraftarlar katıldı.

‘ÇOCUK KULÜBÜ’ MÜJDESİ

Açılışta konuşan Lider Ömer Furkan Banaz, “Değerli dostlar, bugün bizler için çok pahalı bir kardeşimizin ismini ölümsüzleştirmek için buradayız. Sevgili Onur Zerey’i sizlere anlatmama elbette gerek yok lakin bizler için ehemmiyetini izah etmek isterim. Sevgili kardeşimiz bu ulu arma uğruna; bulunduğumuz bu stadda gecelerce sabahlamış, daha düzgün daha hoş işler çıkarabilmek için karış karış bu stadın her yerini ölçüp biçmiş, hatta sevdasına ailesini de katarak çok büyük işler yapmıştır. Bursaspor’umuzun daha güzel pozisyonlarda bulunması için projeler üretmiş herkes ile de bunları paylaşmaya can atmıştır. Buradan muştusunu de vermek isterim ki en büyük dileği Çocuk Kulübü ile ilgili çalışmalarımızın son basamaklarına gelmiş bulunmaktayız. Bursaspor ismini; tüm spor kamuoyu tarafından hayranlık ile izlenen koreografileriyle, küresel ölçekteki fikirleriyle, en değerlisi candan Bursasporluluğu ile ahir dünyadan göçen kardeşimiz Onur Zerey’i; inşallah burada tüm taraftarlarımızın göreceği bir noktada ismini yaşatarak onurlandırmış olacağız. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını şanlı Allahtan niyaz ediyorum” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.