Karayip Korsanları’nın imalcisi: Johnny Depp’in dönüşüne şimdi karar verilmedi

Karayip Korsanları serisinin imalcisi Jerry Bruckmeier, Margot Robbie’nin başrolde olacağı Karayip Korsanları 6 üzerinde çalışmaların sürdüğünü doğrularken Johnny Depp’in Jack Sparrow olarak dönüp dönmeyeceğine ait bir karara varılmadığını belirtti.

The Sunday Times’a konuşan Karayip Korsanları imalcisi Jerry Bruckmeier, Margot Robbie’nin başrolde olacağı serinin altıncı sineması için çalışmaların sürdüğünü söyledi. Eski eşi Amber Heard ile davası süren Johnny Depp’in sinemadaki efsane karakteri Jack Sparrow ile dönüp dönmeyeceği sorusunu yanıtlayan Bruckmeier “Bu noktada değil. Geleceğine şimdi karar verilmedi” dedi. Bruckmeier ayrıyeten seriyle ilgili 2 yeni senaryonun hazırlandığını anlattı.

Oyuncu Amber Heard, o devir evli olduğu Johnny Depp’ten şiddet gördüğüne ait savda bulunduğunda, Depp’in Disney ve Karayip Korsanları ile bağlantısı sonlandırılmıştı.

Depp, şu an ABD’de süren karalama davası duruşmalarında seriye bir daha dönme niyeti olmadığını söylemiş lakin Jack Sparrow karakterine düzgünce veda etmek isteyebileceğini de anlatmıştı.

Hayranları ise Johnny Depp’in Karayip Korsanları serisine geri alınması için imza kampanyası başlatmış, yüz binlerce imza toplanmıştı. (KÜLTÜR-SANAT SERVİSİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.