Karaköy’de ortalık savaş alanına döndü: Tartıştığı kişiyi aracıyla ezmeye çalıştı, denetimi kaybedip işyerine daldı

Beyoğlu Karaköy’de geçen perşembe günü meydana gelen olayda edinilen bilgiye nazaran, arabasıyla bölgeye gelen Emre Can Arslan, burada yolda gördüğü biriyle bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. 

GERİ HAREKET İLE EZMEYE ÇALIŞTI

Ardından aracına binen Arslan, geri hareket yaparak tartıştığı kişiyi ezmeye çalıştı. Arslan bu kez aracını üzerine sürerken şahıs son anda geri çekilerek kurtuldu.

Bu esnada denetimini kaybeden Arslan, orada bulunan bir mobilya dükkanına daldı. Ortalığın savaş alanına döndüğü olayda aracından inen Arslan, bu defa ezmeye çalıştığı adama saldırdı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu tarafları etraftaki esnaf ayırdı.

İŞLEMLERİNİN AKABİNDE ÖZGÜR BIRAKILDI

İhbar üzerine olay yerine polis takımları sevk edilirken kısa müddette olay yerine gelen takımlar inceleme yaparak tutanak tuttu. Akabinde araba trafik çekicisi yardımıyla bulunduğu yerden kaldırılarak emniyet otoparkına götürüldü. Şoför Emre Can Arslan’ın ise yapılan testinde alkolsüz olduğu ortaya çıktı. 

Polis tarafından gözaltına alınarak emniyete götürülen şoföre tabirinin alınmasının akabinde “mala ziyan verme” hatasından isimli süreç yapıldı. Emniyette süreçleri tamamlanan şoför savcılık talimatıyla hür bırakıldı.

İŞYERİNDE MADDİ HASAR OLUŞTU

Yaşananlar olaylar ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kayda alınırken işyerinde ise büyük maddi hasar meydana geldi.

Öte yandan olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.