Abdulhamit Gül: Sahada Cumhur İttifakına ve Cumhurbaşkanımıza büyük bir destek var

Gül, Kanal7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi özel yayınında soruları cevaplandırıyor.

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Abdulhamit Gül’ün açıklamalarından satır başları;

SAHADA BÜYÜK BİR DESTEK VAR

Gaziantep’te hem gençlerde hem toplumun büyük bir kesiminde büyük bir teveccüh görüyorum. Daha önceki sahayı da bildiğimiz için vatandaşlarımızın o anlamdaki desteğini tahmin edebiliyoruz. 

Saha, vatandaşlarımız ilk turda bitireceğim diyor. AK Parti de Cumhur İttifakı da büyük bir çoğunluk elde edecek. yani sahanın kararı bu. “15 Mayıs’tan itibaren bugüne kadar yapılan hiçbir şey yarım kalmasın yoluna devam etsin Türkiye.” diye bir yaklaşım var.

TÜRKIYE’NİN EN BÜYÜK 4’ÜNCÜ ŞEHİR HASTANESİ

AK Parti’ni kendisi bir güvence. Gaziantep’te günde 18 bin kişiye hizmet verecek 1875 yatak kapasiteli şehir hastanesi yapıyoruz. Birkaç hafta içerisinde hizmete girecek. 7 hastanenin bir arada olduğu bir kompleks. 

“7’Lİ BENZEMEZE” TEPKİ

Muhalefeti bir masa etrafından toplayan ne? Türkiye’nin ekonomisini, dış politikada; Libya konuSunda Ukrayna-Rusya savaşında herhangi bir ortak duruşunuz var mı? Dışarıdan bir tehdit olduğunda tezkere ile Mehmetçik sınır ötesi operasyon yapacak mı?

7’li benzemezi bir araya getiren Türkiye kaygısı değil “Tayyip Erdoğan  gitsin” söylemi. “Tayyip Erdoğan gitsin”den başka bir proje, ufuk yok burada. 

 

Haberin Ayrıntıları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza (iOS, Android) kurabilir, Twitter’da @Haber7 hesabını takip edebilirsiniz.

App Store Google Play Takip Et

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir