18 Temmuz 2022 Burç Yorumları: günün Düzgün Haberi Kimlere? Astrolojik Varsayımlarınızı Bilmeniz Hayatınızı Kolaylaştıracak

18 TEMMUZ 2022

KOÇ : HERŞEYİ ABARTMAKTA ÜSTÜNÜZE YOK

Bugün olanlara yaklaşımınızda biraz fazla abartılısınız. Bir şeylerin istediğiniz üzere gitmemesi durumunda aklınıza gelen birinci şey şikâyet etmeye başlamak ve mağduru oynamak.

Çevrenizdekilerin üzerinde muhtaç ve güvenilmesi çok güç biri olduğunuz izlenimini bırakacaksınız.

BOĞA : ÇOK AĞIR BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bu pazartesi çok ağır geçecek üzere görünüyor, zira tavsiyenize gereksinimi olan bir sürü insan var.

İlk başta üzerinize yapışan bu rolden şad olsanız da saatler geçtikçe ve kendiniz için pek bir şey başaramadığınızı fark ettikçe pişman olmaya başlayacaksınız. Akşama gerçek kendinize biraz vakit ayırabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz.

İKİZLER : ÇOK ÂLÂ ODAKLANACAKSINIZ

Mevcut eğilim, gücünüzü günlük amaçlarınıza yönlendirmenizi sağlayacak. Olağandan daha âlâ odaklandığınızı siz de fark edeceksiniz.

Bunun hafta sonu verdiğiniz mola ile ilgili olduğunu düşünebilirsiniz fakat bu aslında ekstra bir durum.

YENGEÇ : BUGÜN SİZİN İÇİN DÜZGÜN BİR GÜN

Bu, bilhassa çok önemsediğiniz ve uzun müddettir aklınızı meşgul eden mevzularda bir başlangıç yapabileceğiniz uygun bir gün.

Artık durdurulamazsınız ve yolunuza ne çeşit mahzurlar çıkarsa çıksın, üstesinden geleceksiniz. Aşk hayatınız da hassas bir mevzu olmaya devam ediyor ve bu hususta rastgele bir değişiklik yaparken dikkatli olacaksınız.

ASLAN : FARKLI HABERLER ALACAKSINIZ

Görünüşe nazaran bu haftaya birtakım değişik haberler alarak başlayacaksınız ve bu haberlere nasıl reaksiyon vereceğinizi bilmiyor olabilirsiniz.

Zayıf noktalarınız konusunda daha dikkatli olmaya çalışacak ve tahminen de gelecekte bu cins şeylerin olmasını önlemek için diğerlerinin tekliflerine daha fazla kulak vereceksiniz. Bir arkadaşınız yardım teklif edebilir, lakin kabul etmekte isteksiz olacaksınız.

BAŞAK: BAŞARILI OLMA BAHTINIZ VAR

Görünüşe nazaran, bugün yaptığınız her şeyin sizin için hakikaten ne manaya geldiğine odaklanırsanız daha fazla başarılı olma bahtınız var.

Bir şeyin özüne ulaştığınızda, daha sonra yapacaklarınızla ilgili beklenmedik yardımlar karşınıza çıkabilir. Her şeye yüzeysel yaklaşarak yapmak istediğiniz şeyin gerçekleşmesini beklemeyin.

TERAZİ : AKLINIZ FİKRİNİZ PARADA

Bugün aklınıza gelen tek şey para üzere görünüyor ve bugünlerde çok para elde etmek istiyorsanız, bu hiç de şaşırtan değil.

Para kaynağı eksikliğinden ötürü kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz, lakin etrafınızdakilerden çok fazla yararlanmamak akla yatkın olabilir. Birtakım Teraziler, tanıdıkları insanlardan borç almama konusunda bilhassa katı olmak isteyebilir.

AKREP : KÂFİ VAKTİNİZ VAR

Bugün planlarınızı hayata geçirmek için kâfi vaktiniz olduğunu sahiden hissetmiyorsunuz.

İlk evvel çabuk etmekten kaçınmalısınız lakin sizden çok daha süratli hareket etmenizi bekleyen insanlardan gelen tenkitleri duymazdan gelmeniz yahut onları ikna etmeniz gerekebilir. Öğlenden sonra, kendinizi muhtemelen çok daha âlâ hissedeceksiniz.

YAY : GEÇMİŞİ YİNE YAŞAYACAKSINIZ

Bazı Yaylar geçmişte yaşadıkları kimi duygusal problemlerle tekrar karşılaşabilirler ve bunu tekrar yaşamak zorunda kalmaktan pek mutlu olmayabilirler.

Bazı durumlarda, aileden birinin yardımı alınabilir. Ayrıyeten iş yerinde, beklediğinizden çok daha esnek olmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

OĞLAK : ESKİYE HASRET DUYACAKSINIZ

Geçmiş tecrübelerinizden düzgün dersler çıkarmaya çalışırken geriye dönüp baktığınız ve eskiye hasret duyduğunuz bir gün.

Belki bir tıp ikilemle karşı karşıyasınız ve ne karar vermeniz gerektiğini geçmişe giderek anlamaya çalışıyorsunuz. Kimi Oğlaklar, bu nostaljik hisler nedeniyle partnerlerinden tenkit alabilir.

KOVA : YANLIŞ DAVRANIŞLARINIZ YANINIZA KAR KALMAYACAK

Mevcut eğilim, büsbütün rasyonel teşebbüslerle ve kendinizi yanlış umutlar ve beklentiler tarafından sürüklenmenize müsaade vermemekle ilgili.

Belki de kimi arkadaşlarınızın, sizin odağınızı engelleyeceğini düşünerek onlardan uzak durabilirsiniz. Lakin unutmayın, bu rastgele bir yanlış davranışınızın yanınıza kar kalmayacağı günlerden biri.

BALIK : HAYLİ RAHAT BİR GÜN YAŞIYORSUNUZ

Gözlerinizi yapacaklarınızın karşılığından ayırmadığınız ve işte çok verimli olacağınız için bu epey rahat bir gün.

Yeni tavırlar takınma konusunda çok temkinlisiniz lakin gereğinden fazla endişelenmeyin. Birtakım Balıklar, bilhassa ferdî gelişim açısından, her çeşitten ilhamı buna yöneltmek için mükemmel bir gün olduğunu fark edebilirler.


Ünlü ismi kimse tanıyamadı! Estetik sen nasıl bir mucizesin? Kilolu ve estetiksiz fotoğrafları toplumsal medyaya düştü


Resimlerde Hiç Fotojenik Çıkmıyor Musunuz? Bu Usulle Sizi Kıskanacaklar… İşte Fotoğraflarda Şahane Görünmenin Püf Noktaları


Arabanızın Rengi Kişiliğinizi Ele Veriyor… Otomobilinizin Rengi Sizin Hakkınızda Neler Söylüyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.